Jeśli cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany zmianami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd okolic płciowych – medycyna estetyczna ma dla szereg propozycji, które w szybki sposób usuną te problemy i wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany też w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do konkretnej sytuacji ustalane będą w trakcie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie bezbolesna oraz bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim związany – niewielki.

Odwiedź:

Ginekolog-Michalik.pl

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Rezultatem jest polepszenie komfortu funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Zaraz po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chcesz poprawić wygląd okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć wszystkie bolączki, jakie dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.