Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie niejedna jednostka opieki zdrowotnej – od niewielkich działalności lekarskich, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, ma możliwość zapewnić sobie potrzebne produkty i sprzęt, jakie wykorzystywane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Odbiorcą produktów oferowanych przez hurtownie medyczne są nie tylko lekarze wszystkich specjalizacji, a także pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, świetne materiały medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Co jest możliww kupić w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z kilkunastu różnych specjalności, które zawierają nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia medycznego zaopatruje również diagnostykę medyczną, oferując dużą gamę materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z firm, jakich produkty można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują także centra fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również bobixy.

Zobacz
http://sklep.cezal.com.pl

Z innej strony materiały i sprzęt stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad osiem tysięcy produktów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty pochodzą od najlepszych firm, wśród nich są między innymi: Melag, Nordiska, Microbrush. W ofercie znajduję się także produkty polskie, producenci takich marek np. Poldent lub Chema.
Dostępne są produkty jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty oraz cementy; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne oraz wszelkiego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej niewielki zarys oferty hurtowni materiałów medycznych to tylko wycinek tego, co można znaleźć nie tylko w sklepach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.